Tarzan žije napůl nahý, Popelka se vrací domů o půlnoci, Pinocchio stále lže, Aladdin je král zlodějů, Šípková Růženka je líná a Sněhurka žije se 7 chlapy...

8. května 2011 v 16:08 | Minka |  Deník

Tak zase píšu jeden z neokomentovaných článků,promiňte ale mě nabaví číst pravidelně vaše blogy a pravidelně je komentovat... Komentuju jednou za uherskej rok a to články co mě opravdu zaujmou. Pokoušela jsem se založit si google web ,ale vůbec se v tom nevyznám a nechápu ten systém psaní. Abyste rozuměli gw je na heslo které můžete dát libovolným lidem a nebo taky k nikomu. Ač by se tady mohlo zdát že tenhle článek si nikdo nepřečte,tak nikdy nevíte kdo to zrovna v tuhle chvíli čte,bohužel. Přemejšlim o tom že zítra už zase končí víkend a líné poflakování. Zase. Kolik jich vůbec do konce roku zbývá? Jak jste vůbec víkend strávili? Já docela v pohodě, procházkama bruslema a taky jsem se po dlouhý době viděla s jednou kámoškou. Jo a nesmím zapomenout na dopoledne který jsem strávila střídavě ve vlaku,autobuse a metru a dostala svojí první pokutu od revizora v životě. Jo,jo moje blobost je nesmrtelná. Stejně tak jako moje lenost,o pár minut pozdějc mě čeká příprava do školy :( Taky tak nesnášíte tělocvik,tělák,TV...? Já nesmírně. Nikdy v životě jsem nebyla v žádným kolektivním sportě dobrá. V míčovém už určitě ne. Prostě nemám náladu celý dvě hodiny poslouchat co dělám blbě,stejně to nikdy nebudu dělat dobře. Nemám náladu na ty pohledy zadržující smích, když něco zrovna dělám. Ikdyž celá třída tvrdí jak nesnáší tělocvik,všem to nakonec jde. Nechápu proč není na středních školách tělocvik dobrovolný. Jo,jo... samozdřejmě je taky obezita,pro někoho jedinej pohyb v tejdnu. Jenže ta dvouhodinovka těm lidem stejně nepomůže. Nebo si snad myslíte že osumdesátikilový holce pomůžou ufuněný dvě kolečka kolem hřiště když se jí budou všichni smát? Určitě si takle vypěstuje zdravou lásku ke sportu nemyslíte? Nebo ty sportovní kurzy co školy tak rádi pořádaj. Ráno rozcvička pak sportovní hry , odpoledne nějaký míčový sport pak tréning na zápas a nakonec vám rozdaj nějaký sportovní pomůcky a máte být šťastný že si můžete dělat co chcete... Takle celej tejden krom jednoho dne kdy se koná pochod.To už radši půjdu na vojnu. Ještě k tomu celou dobu musíte poslouchat tělocvikáře co si na generála hraje. Proč aspoň tohle není dobrovolný? Kde je nějaká svoboda? Proč si nemůžem zaplatit něco kam skutečně chcem? Docela jsem se rozkecala,jenže tohle mě opravdu se*e s velkým S. Asi se dám do politiky a tohleto konečně změnim. Tak co,budete mě zato milovat, anebo se v těhle hodinách a týdnech vyžíváte??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronika Veronika | Web | 29. května 2011 v 20:17 | Reagovat

Rozhodně tě za to budu milovat!!! Ráda si zacvičím někde ve fitku, nebo na náký hodině někde ve studiu, ted i doma, ale tělák prostě nesnášim.
A myslím, že sdílím i tvou "lásku" k míčovým kolektivním hrám. Taky mi to nejde a připadám si u toho jako totální jelito :DDDD

2 Minka Minka | 29. května 2011 v 21:21 | Reagovat

díky :-) chtělo by to v tomhle směru nějakou revoluci...

3 kappa kappa | Web | 16. června 2011 v 17:05 | Reagovat

telocvik neznášam, teda aspoň volejbal, ktorý sme vždycky hrali. aspoňže na výške si môžem zapísať akýkoľvek šport, ktorý budem chcieť a už som si takmer istá tým, že si zapíšem štandardné alebo latinskoamerické tance :)

4 Minka Minka | 16. června 2011 v 20:59 | Reagovat

[3]: tak to ti přeju :)

5 Albertveima Albertveima | E-mail | Web | 5. června 2018 v 14:57 | Reagovat

The prostate gland is an essential section of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is located just in front of the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, in most cases really really irritating and inconvenient to the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.

Prostate infection, also referred to as prostatitis, is the most common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections in the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of varieties of prostate infection. It is a result of bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition of a particular defect within the gland and the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be brought on by trauma for the urinary tract or by infections originating from the rest from the body. A patient may go through testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal from the prostate defect then the use antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not to create the sources of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective meals are important. These are some from the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for general health and this will also keep your urinary track clean.

2. Some studies suggest that a number of ejaculations per week will prevent prostate type of cancer.

3. Eat beef without excess. It has been shown that consuming over four meals of beef per week will raise the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most important measure to consider to make certain a proper prostate would be to opt for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you need to opt for prostate examination at least once a year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama