It´s fashion,baby!

22. prosince 2010 v 16:51 | Minka
привет

Poznali jste ten ruský nápis? Držte mi palce ať mám z písemky lepší známku než čtyrku a ať moje znalosti nezůstanou jenom u privjet neboli ahoj. Kromě ruštiny jseme včera psali ještě z matiky a ekologie... Nechápu to copak se všichni zbláznili? Kde je kino a besedy s popíjením čaje poslouchání koled a přežírání se cukroví, jak to známe ze základky? Místo toho jsme akorát dostali tričko s nápisem: mám rád svůj ústav, což opravdu v tu chvíli nebyla pravda a opravdu vánoční čas od naší matikářky :-D Samozdřejmě nesmím zapomenout na dárečky od milých lidí. :-) Po škole jsme s kámoškama zašly do mekáče,což není dobrý začátek pro vánoční kila... a ve čtvrtek tam s mámou budu muset zajít taky. Moje strava je děsivá co? Proto dnes také nic moc nejím. Hlavně si nemyslete že jsem nějaká anorektička co vás tu chce oslňovat svou drastickou dietou..
Ach jo. Tak za dva dny Vánoce. Zvláštní je že nemám vůbec žádnou vánoční náladu. Naposled jsem opravdově prožívala Vánoce někdy v deseti a od tý doby se to s každým rokem zhoršuje...To nemá být pesimismus,nejsem z toho nešťastná jenom kolem sebe prostě necítím Vánoce...vlastně to mám úplně stejně jako každý jiný den. Oni asi Vánoce jsou pak taky o něčem jiným než naivně věřit na Ježíška a na zázraky. ..
A co vlastně letos dostanete?? Já bych měla dostat mnou vybranné věci,tak jsem na to zvědavá... největší obavy mám z babičky která mi prej koupila plesový šaty. Pomoc!Simona Horová 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kappa kappa | Web | 23. prosince 2010 v 13:43 | Reagovat

plesové šaty? oo :) ja by som brala :) /ale nie podľa babičkinho vkusu :DD/
no predĺžené prázdniny som mala len ja, keďže som ležala chorá v posteli, škola fungovala normálne :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama