Říjen 2010

short holiday...

31. října 2010 v 11:45 | Minka |  Deník
Tak po dlouhý době píšu. Hlavně na přání jednoho anonyma,(Lady Carneval),vážně by mě zajímalo kdo to může být.... :-)
Ten článek teda nebude nic moc,protože ho píšu mezi úkolama a odpovídáním na facebooku.Taky se vám zdá hrozný že před chvílí nám zbývalo pár volných dnů a ted už jenom pár hodin?? Mě určitě,jsem neskutečně závislá na prázdninách,výkendech, ředitelských volnech a odpadlých hodinách. Ach jo ,teďka žádný nemáme :-(
Minulou středu ,nejspíš ředitel potřeboval domů, jsme měli cvičnej poplach a do školy už jsme se nemuseli vracet :-),jenom kdyby to tak bylo častějc... Ještě k tomu jsme neslyšeli hlášení,tak nás musel jít jeden učitel upozornit  že celá škola už je venku. Takže cvičnej poplach pro nás vyšel tak že bysme nejspíš schořeli,vždycky dobrý vědět :-D
Jinak se mám celkem fajn,známky už radši ani neřešim :-D Ale co se týče osobních vztahů to bych mohla vyprávět dlouho...
Za prvé v mý školní jakoby "partě", mi jeden člověk strašlivě leze na nervy a zdá se že nemá v úmyslu z tý naší party  vypadnout. Tak nevím jak to přežiju.
Za druhé pohádala jsem se s jedním člověkem  a čím dýl o tom přemýšlím, tím víc se mi to zdá jako blbost. Jenže ten člověk asi nemá v úmyslu se se mnou někdy usmířit a mě se pořád zdá že jsem mu nic neudělala.
No nic.Nebudu uvádět konkrétně,protože tenhle blog je bohužel přístupný všem.
Včera jsem byla s kámoškou venku. Nejdřív jsme chtěly jít na jakési trhy,ale pak jsme jako vždycky skončily v Palladiu. Jenom zázrakem se mi podařilo nic neutratit. :-) Mimochodem,už máte (všechny),nějaké  Vánoční dárky??
Pak jsme zjistily že jsme asi úplný antitalenti ,když po patnáctiletém žití v Praze nenajdem Karlův most..a to jsem tam byla tak stokrát.
Upozorňoval jsem vás že tenhle článek nebude nic moc,tak snad vám neubral moc z našich drahocených volných hodin :-)
Minka :-))

Chceš se mnou vztah? Dej to se mi líbí...

3. října 2010 v 20:51 | Minka |  Deník
Chceš
po mě něco z toho?: ♥1) Tel. číslo ♥2) Vztah opravdový ♥3)Vztah na
FB♥4)Mazlení ♥5)Pusu ♥6) Líbání ♥7) Jít ven ♥8) Jít do kina
♥9)Facku♥10)Svlíkání ♥11)Společné foto ♥12)Sex xP ♥13) Zaflirtovat
♥14)Jít na koupaliště ♥15)Držení za ruku ♥16) Mě ♥P

OMFG Ten facebook a některý ty řetězáčky a statusy mě fakt dostávaj...
Docela dost ten vztah na facebooku,nebo to že nic z toho se stejně nesplní. Takže docela zbytečný :-D Dali jste si tohle někdy na facebook,upřímně?Nebo dali byste?

tvl

Je Neděle večer já sedim na posteli s notebookem ,po znuděným dnu plným učení,cpaním se a následním cvičením a trávením času na facebooku a přemejšlim co sem mám napsat aby to bylo upřímný a ne trapný. Každých pět minut se dívá na face na seznam přátel on-line ,jestli tam není člověk se kterým už si chci od prázdnin promluvit. Jsem už tím úplně posedlá a už docela chápu jak to měli lidé předtím bez jakékoliv komunikace. To užírání je nesnesitelné...
Ještě jsem zblblá z psaní všemi deseti:kupuji kajak,jak,.... a nechápu k čemu mi to vlastně je když stejně ted píšu normálně. Tedy spíš nenormálně. :-)
Taky mě dost plete ruština,já si to snad nikdy nezapamatuju!! A to jsem si myslela jak to bude lehký. Hlavně si nikdo nedávejte ruštinu jako jazyk.
Tak jo bezva už budu končit zas se půjdu kouknout jestli je ten hajzl on-line. Jsem to případ :-)

Mám jednoduchý vkus.Vždy se spokojim s nejlepším...

2. října 2010 v 19:58 | Minka |  Deník
Dost mě štve že tady na blogu nemůžu být upřímná. Vlastně mě nejvíc štve že upřímná nejsem vlastně nikde a k nikomu. Mám jednu kamarádku ke který tak jakš taž upřímná sem,ale i před ní mám sklon k tomu se idealizovat. Jinak ve škole jsem jedním slovem hrozná,na všechny se usmívám ,se všemi se tak nějak bavim ,i s těmi co jsou mi nesympatický a to už se musim hodně přemáhat. Jenže pak zjistim že já to vlastně jinak než přemáhat neumim. Jestli celej život strávim přemáháním a přetvařováním,co z něj budu mít? Doopravdy upřímná nejsem ani když si píšu deníček. Když si to tak zpětně čtu ,tak jsou to jak zápisky cizího člověka. Někdy se mi to líbí a někdy to prostě nechápu. Proč se musim dělat všude lepší?
Nedavno mi někdo řekl ,že všechno beru s odstupem a nadhledem. Tak byla jsem ráda ,ale nevim. Někdy si připadám děsně důvěřivá a naivní,jindy zas že mám odstup jako čtyřicetiletá ženská. Tak nevim co je lepší?
A další věc. Vzhled není nejdůležitější. Tak větší kec jsem neslyšela. No vážně vždy´t i v kamarádství na tom záleží. Tak jako jasný,asi si nebudete vybírat nejkrásnější lidi ,aby vás reprezentovali...Tak ale sáhněte si do svědomí. Bavili byste se hodně s člověkem který by byl výrazně méně atraktivní než vy? Za kterýho byste se museli stydět? taky jste si všimli že ošklivý a hezký holky se spolu prostě nekamaráděj? Já jsem o tom četla jeden článek v Metru. A bylo mi to prostě tak povědomý ,že to byla hrůza. Někdy by v tisku větší cenzura neuškodila..Nebylo by lepší předstírat že ošklivý holky prostě neexistujou. Jenže bohužel jo,jako tohle všechno. Si všimněte že když někde potkáte skupinu ženskejch tak jsou vždy podobně atraktivní. U mužských je to asi taky,ale míň,oni to tolik neřešej. Takže podle vzhledu se dneska řídí uplně všechno.
..