Srpen 2010

Taková sranda..

31. srpna 2010 v 15:19 | Minka |  Deník
Takovým omylem jsem se přihlásila na této stránce a bylo by škoda jí nevyužít.Tak to neberte moc vážně. Můžete se mě zeptat na cokoliv co vás zajímá...,odpovím na cokoliv.TADY

Dnes je první den zbytku vašeho života? To platí o každém dnu kromě toho posledního...

27. srpna 2010 v 9:12 | Minka |  Deník
Ahoj
Jsem na dovolený ,jestli se tomu tak dá řikat,takže si na fotky ještě počkáte. Nejsem tak naivní, abych si myslela že na ně někdo čeká,ale nechci něco marně slibovat. Víte co miluju? Jak je móda relativní. Jak najednou všichni chtěj něco ,na co by se před půl rokem ani nepodívali. Jenom proto že se to objevilo na nějaké přehlídce... Víte že to ,co vlastně všichni nosíme se odvíjí podle toho co jeden debil vymyslel na svou přehlídku? Je úplně jedno že nenakupujete u chanelu,chanel začnou napodobovat levnější a levnější značky.Za pár let se dostane i do sekáče... Jestli byste se chtěli módě úplně nepodřizovat ,museli byste si šít a navrhovat, nebo chodit nahý.
Nejvíc vtipný je, jak teď všechny značky napodobujou ty metalový,punkový matresky. Maj je i v dětským háemku,růžový ,s kytičkama nebo tak. To by mě zajímalo kterým chudákům dětem je rodiče koupí. Mě by to teda bylo trapný to nosit,když k tý hudbě nemám žádnej vztah ani k tomu stylu života a tak.

Memories of childhood

22. srpna 2010 v 16:03 | Minka |  Deník
Prázdniny jsou hrozně zvláštní období.Vždycky si vybavim věci co bych si normálně nevybavila.Jako že věci co se odehrály v minulých a předminulých prázdninách mi přijdou jako včera. Nebo jsme včera byly nakupovat věci do školy,penály,pastelky atd,a já jsem si vzpoměla co pro mě ty věci v 1.třídě znamenaly.
A večer jsme si s tátou prohlížely starý fotky.Samozdřejmě došlo i na ty nejstarší černobílý a pak i na ty co jsme fotili analogem asi do mých deseti let. A kupodivu měli jsme moc kvalitní a hezký fotky. Co fotka to vzpomínka...Díky nim si i na 12 let starým fotu pamatuju na co jsem myslela (aspoň myslim že si to nefantazíruju). Tak mě napadlo že bych některé z nich oskenovala a dala sem. Vim že tohle už bylo na spoustě blogů,tak jestli vám to přijde trapný tak klidně řekněte.

Reflex a Natalia Sadness

19. srpna 2010 v 10:57 | Minka |  Přemýšlím
Dnes jsem si úplnou náhodou (z nedostatku peněz a z nudy) si koupila Reflex. Taky mě zaujalo to téma ta Natálie.Zběžně znám její blog a vlastně znám i stovky podobných,kdy autorka zakládá na svých fotkách,kde propaguje svůj vzhled a lásku k růžové. Docela mě tedy zajímalo proč zrovna o ní se zajímá Reflex. Tam jsem se samozdřejmě dočetla celou tu histori s videem na you-tube (jeho vysokou návštěvností apod.) Taky pak celou tu ironii s rozhovorem a focením...Tak mě napadlo napsat o tom úvahu ,(Stejnak už jsem dlouho nic nenapsala a psát deníček, o tom jak mě štve sbírání hub u babičky se mi nechce.)A jestli to čtete hlavně si nemyslete že jsem nějaká její obdivovatelka nebo zastánkyně.Opravdu nesnáším všechny tyhle bárbí girl...rozmazlený fracky se značkovými věcmi apod. Nemám ráda disco(ani ne tak ty písničky),spíš to co to dělá s lidma.A taky mi argument typu:Nenadávejte jí,stejně jenom závidíte,přijde dost trapný.


love love summer <3

2. srpna 2010 v 11:54 | Minka |  Deník
Ahoj.
Promiňte že jsem tak dlouho nenapsala,jenže prázdniny jsou vysilující :-) Nestíhám vůbec nic a už vůbec ne psát na blog. Bohužel podobně je to s komentáři u vašich blogů,takže velké promiň :-(
Včera za mnou přijela kámoška a udělaly jsme si pravý holčičí odpoledne kino,nákupy....atd
Cestou metrem nás balili asi třicetiletý Španělé nebo Italové (nejsem odborník v rozpoznávání řeči) a to docela odvážným způsobem.Nechápu to. Nemyslim že bych byla nějak dvakrát přitažlivá,jenže co se týče nějakých pedofilních úchylů jsem jak med pro vosy. Těžkej to život :-(
Chci se vás jenom zeptat,jak to máte vy(většinou holky)? Já například bych si nikdy nic nezačala s někym víc než o dva roky straší. Proč taky vždyť jsem malá ,nevinná,patnáctiletá holka. Co bysme tak mohli mít společnýho?
A ještě jedna otázka.Jak byste zamilovaný kamarádce řekli že její vztah nemá budouctnost? Já jsem totiž na tohle dost levá. Já to na jednu stranu nechci řikat ,že na to přijde sama,jenže ona se každým dnem trápí víc a víc.... A když jí to řeknu tak se zas smrtelně urazí. Jednou jsem tak ze vzteku řekla že je to debil a pak jsem si to hodně dlouho žehlilal.
....hmmm asi bych už měla končit, protože musim ještě mě a ségře ohřát oběd,jinak chcípnem hlady :-) tak buy